Celebrity, které propásly svou šanci a odmítly nakonec TOP hvězdné úlohy!

Redakce doporučuje

Věděli jste, že hrát je měl někdo jiný? V hereckém povolání není důležitý pouze talent, ale i správný výběr úloh. Můžete být jakkoliv fantastičtí, pokud jednoduše nemáte šťastnou ruku na výběr velkých filmů, výrazně vám to zabrzdí vaši kariéru. Hlavu v smutku měli jistě i tyto celebrity, které odmítly mimořádně lákavé nabídky.

Clarice Starling – Meg Ryan
V Mlčení jehňátek mohla zazářil i Meg Ryan. Herečka známá zejména z romantických filmů si však myslela, že toto není úkol vhodná pro její kariéru.

Příběh se jí zdál příliš temný, proto od natáčení odstoupila. Postavu po ní převzala Jodie Foster, která v ní dokonale zahviezdila a oslovila tak i nejlepších filmových tvůrců.

Allie Hamilton – Jessica Simpson
Dnes si už v Zápisníku jedné lásky nedokážeme po boku Ryana Gosling představit nikoho jiného než Rachel McAdams. Tento páreček se k sobě dokonale hodil a jiskření přenesly i na filmové plátno.

Původně se této nejznámější romantické postavy vzdala Jessica Simpson. Ta odmítla zahrát Allie Hamilton kvůli tomu, že nesouhlasila se scénami, ve kterých by se měla příliš odhalovat.

Královna Hippolyta – Charlize Theron
Herci jsou známí také svou ješitnosti a kvůli ní dokáží odmítnout i legendární úlohy. Charlize si měla ve filmu Wonder Woman zahrát mámu hlavní hrdinky.

No protože je od Gal Gado jen o devět let starší, brala to jako velkou urážku. Jakékoliv další jednání odmítla a této postavy se zhostila nizozemská modelka Connie Nielsen.

Kitty Shcherbatskaya – Saoirse Ronan
Saoirse patří mezi největší vycházející hvězdy Hollywoodu. Své úkoly si vybírá velmi důsledně, aby tak pokračovala v kariéře. Jenže v jednom momentě udělala velkou chybu.

Odmítla si zahrát jednu z nejhlavnějších postav v Anne Karenine, protože se právě věnovala jiným projektem. Ty však nezískali takový úspěch jako velkofilm podle oblíbeného románu a velkou hvězdou se tak nakonec místo ní stala Alicia Vikander.

Jacqueline Kennedy – Rachel Weisz
Při pohledu na Rachel je více než jasné, proč dostala nabídku na tuto legendární postavu. Ve filmu si měla zahrát pod režisérskou taktovkou tehdejšího přítele Darrena Aronofskyho.

No dvojice se krátce před začátkem filmování rozešla a herečka z projektu urychleně odstoupila. Namísto ní se proto tohoto úkolu zhostila Natalie Portman, která jako Kennedyová zaznamenala obrovský úspěch.

Andy Dufresne – Tom Cruise
Tim Robbins se stal díky účinkování v Útěku z věznice Shawshank miláčkem Hollywoodu. Možná mu tento úspěch závidí jeho kolega Tom Cruise.

Ten dostal nabídku zahrát si Andyho jako první. Jenže už tehdy velmi úspěšnému herci se nelíbilo, že by měl pracovat s tak neznámým režisérem a na tom jejich spolupráce zkrachovala.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Portu recenze

Investování je v poslední době stále častěji skloňovaným tématem. Jak s ním začít? Vyzkoušejte pasivní investování s Portu. Jak funguje...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img