Zouvačky pneumatik aneb chcete automatické nebo poloautomatické zařízení?

Redakce doporučuje

Nemusíte mít odborné vzdělání automobilového mechanika, abyste dokázali odhadnout, že na trhu bude existovat více variant běžně používané zouvačky pneumatik. Jedná se o část vybavení, bez níž se neobejde žádný profesionální servis, protože představuje rychle a snadno návratnou investici.

Zouvačku budete potřebovat po celý rok, a přitom nemusíte jako mechanik odvést kus tvrdé práce, abyste vydělali na její provoz. Nastává tedy otázka, zda raději zakoupit automatickou nebo poloautomatickou zouvačku pneumatik.

Jaký je základní rozdíl?

Zouvačky pneumatik v automatickém provedení se o celou činnost přezutí gumy postarají naprosto samy bez vaší větší pozornosti. Jejich charakteristickým znakem je pneumatické rameno, které se automaticky natáčí dozadu. Navíc jej můžete ovládat pedálem, což značně usnadňuje používání této části specializovaného vybavení. Celá výměna proběhne rychleji a pochopitelně i kvalitněji. Poloautomatickou zouvačku poznáte podle dozadu otočeného ramena, kvůli čemuž stroj vyžaduje více pozornosti.

Podle čeho se rozhodnout?

Jako majitel autoservisu tedy stojíte před nelehkým rozhodnutím, protože obě varianty zouvačky pneumatik mají své očividné výhody i nevýhody. Odpověď na vaše dilema je však relativně jednoduchá. Ve finále byste se měli rozhodnout pro takovou část vybavení pro autoservisy, která bude lépe pasovat do konceptu vašeho byznysu. Pokud si na péči a výměnách pneumatik vyděláte víc než na servisu motorových vozidel, pak je jednoznačnou volbou automatická zouvačka.

Kde koupit kvalitní zouvačku?

Ať už se rozhodnete pro automatickou nebo poloautomatickou zouvačku, pak byste tohle nářadí pro autoservis měli pořizovat pouze ve specializovaném elektronickém obchodě. Pouze zde se vám totiž dostane kvalitních služeb a dostatečných rad před uskutečněním samotné transakce. Samozřejmostí jsou špičkové poprodejní služby, k nimž se řadí například servis nebo doprava zdarma. Ta je sice limitována částkou 3 tisíce korun, ovšem kvalitní zouvačky stojí o trochu víc.

Chcete-li rozšířit svou činnost a zisky, pak je ideálním řešením pořízení zouvačky pneumatik. Tohle zařízení se vám v dílně rozhodně neztratí, a navíc si na sebe vydělá překvapivě rychle.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Portu recenze

Investování je v poslední době stále častěji skloňovaným tématem. Jak s ním začít? Vyzkoušejte pasivní investování s Portu. Jak funguje...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img