Ubytování na Benecku je dokonalé po všech stránkách

Redakce doporučuje

Ubytování na Benecku je naprosto dokonalé po všech stránkách. ProFamily Hotel TOP Benecko je jednoduše krásný po všech směrech. Jedná se totiž o velmi příjemný a krásný hotel u sjezdovky. Díky tomu zde můžete prožít nejen krásnou letní dovolenou, ale na své si přijdete i zimě, kdy zde můžete například absolvovat lyžařský výcvik, jako tomu bylo u nás. Náš syn Kryštof se také naučil jezdit na lyžích zejména díky místním zkušenými instruktorům a jejich profesionálnímu přístupu. Syn zde absolvoval i letní tábor, takže měl místní okolí prozkoumané křížem krážem a již od svého návratu z tábora se těšil, až se sem opět vrátí v zimě. Je evidentní, že ubytování pro školy i ubytování pro školku je zde velmi populární. Od toho se také odvíjí poměrně nabitá kapacita hotelu, který si u dospělých i u dětí získal své srdce. 

Ubytování v Krkonoších s dětmi je zcela ideální 

Ubytování v Krkonoších s dětmi je naprosto ideální. S manželem máme dva syny, přičemž tomu mladšímu je pouhých deset měsíců. Z tohoto důvodu jsme na své dovolené na Benecku také velmi ocenili, když jsme si mohli zapůjčit dětskou cestovní postýlku a rovněž i dětské chůvičky. Díky tomu jsme si mohli dovolenou užít i s menším dítětem, než bývá obvyklé. Toto místo je naprosto kouzelné a díky skvělému přístupu personálu i nadstandardnímu vybavení hotelu, si asi ani neumím představit trávit svou dovolenou s dětmi jinde než právě v Krkonoších v hotelu TOP Benecko. 

Manžel zde uspořádá adaptační pobyt pro své žáky

Jelikož je manžel pedagog, chystá se na tomto místě uspořádat v září dva adaptační pobyty pro své studenty. Adaptační kurzy jsou totiž ke stmelování mladých studentů zcela nezbytné a potýkají se s poměrně velkým úspěchem. Nelze se tak rozhodně divit tomu, že je v Krkonoších ubytování pro školu tak oblíbené. Pobyty pro školy jsou zde pořádány několikrát ročně, a to jak v létě, tak i v zimě. Naprosto skvěle se tu vaří, tudíž se absolutně nedivím tomu, že se sem děti i dospělí rádi vracejí každým rokem. Navíc zde není rozhodně žádná nouze o zážitky a dá se zde podnikat nespočet výletů jak v zimě, tak i v létě.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Portu recenze

Investování je v poslední době stále častěji skloňovaným tématem. Jak s ním začít? Vyzkoušejte pasivní investování s Portu. Jak funguje...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img