Třmen brzdový – využijte možnosti rychlé repase a nebudete litovat

Redakce doporučuje

Třmen brzdový je součástí řady vozidel, ať už těch osobních, nákladních, či autobusů, kamionů a přívěsů. Spolehlivost a kvalita brzd je důležitá pro všechny řidiče. Abyste však nemuseli kupovat nový třmen, nechte ten původní repasovat.

Repase třmenů

Vzhledem k tomu, že jsou brzdy vystavovány škodlivým vlivům, mezi které patří zejména vlhkost a posypová sůl, která je na silnicích po značnou část roku, opravám třmenů se nelze vyhnout. I relativně nové vozy mohou mít poškozené brzdy. Není však nutností kupovat nový třmen brzdový, mnohem více se totiž vyplatí investice do repase třmenů. Ta vyjde výrazně levněji, a navíc nemusíte na nový třmen dlouho čekat.

Rychlé vyřízení

V tom nejlepším případě je sháněný repasovaný třmen již na skladě a vy ho tak můžete získat ještě v ten daný den. Zoufat si však nemusíte ani pokud třmen skladem není. K renovaci třmenu totiž dochází v ten samý den, kdy tyto služby poptáte. Vyhnete se tak zdlouhavému čekání. U atypických třmenů se doba opravy může prodloužit na dva dny, i přesto se však jedná o velmi rychlé vyřízení vašeho požadavku a vy tak nezůstanete na dlouho bez auta.

Doprava

Další výhodou servisu je, že se nemusíte starat o dopravu třmenů. Záleží pouze na vás, abyste vybrali určité místo, na které poté brzdy budou dopraveny smluveným dopravcem či vlastní dopravou servisu. Vše tak proběhne hladce a vy získáte repasovaný třmen, který vzhledem ani vlastnostmi v podstatě nelze odlišit od nového kusu. Kromě toho získáte dvouletou záruku pro případ, že by se objevily s repasovaným třmenem nějaké obtíže.

Repase a oprava třmenů je skvělou volbou, jestliže nechcete zbytečně utrácet za nové produkty. Tato služba je velmi poctivá a ve výsledku tak nepoznáte rozdíl. Získáte spolehlivé brzdy ve skvělém stavu.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Portu recenze

Investování je v poslední době stále častěji skloňovaným tématem. Jak s ním začít? Vyzkoušejte pasivní investování s Portu. Jak funguje...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img