Nezávislé teplovzdušné topení Planar

Redakce doporučuje

Nezávislé teplovzdušné topení Planar je tím nejlepším způsobem, jak zajistit vytápění různých prostor. Hodí se do nákladového prostoru při přepravě citlivého nákladu, ovšem své využití najde i v kabinách různých dopravních prostředků pro přepravu osob.

Nezávislé teplovzdušné topení

Nezávislé teplovzdušné topení Planar najde své využití v podstatě kdekoliv, kde je třeba interiér rychle vyhřát. Osvědčilo se například v cyklech městské dopravy s častými zastávkami, ovšem hodí se do různých dopravních prostředků, jako jsou plavidla, autobusy, spací zóny a nákladní vozy. Spalovat palivo může topení ze samostatné nádrže, či případně palivové nádrže. Nabízeno je několik modelů, takže můžete zvolit vybrané parametry přesně podle svých potřeb.

Druhy

Jedním z typů teplovzdušného topení Planar je Planar 2D. Typický je hlavně svými menšími rozměry, díky čemuž se hodí i do malých automobilů. Nabízeno je napětí napájení 12, nebo 24 V. Druhým modelem je Planar 44D, který je o něco větší a nabízí také větší topný výkon. I zde lze zvolit mezi napětím napájení 12 či 24 V. Umožňuje rychlé vytápění větších prostor – dodávkové vozy, jachty, malé autobusy, vozidla záchranné techniky a řadu dalších dopravních prostředků.

Požadovaný výkon

Jestliže si nejste jisti, jaký model teplovzdušného topení je pro vás ten pravý, je třeba znát několik informací, díky kterým lze správně nadimenzovat topení. Je třeba znát vnější rozměry vytápěného prostoru, požadovanou průměrnou teplotu vzduchu, maximální zápornou teplotu, v jaké zařízení bude provozováno a v neposlední řadě také součinitel tepelné vodivosti pro obložení stěn. Z těchto hodnot lze podle specifického vzorce spočítat potřebný výkon topení. Samozřejmě můžete využít služeb profesionálů, kteří vám při výběru mohou poradit.

Nezávislé teplovzdušné topení se postará o komfortní prostředí v interiéru různých dopravních prostředků.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Portu recenze

Investování je v poslední době stále častěji skloňovaným tématem. Jak s ním začít? Vyzkoušejte pasivní investování s Portu. Jak funguje...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img