Lodní kontejnery jako skladiště nepotřebných věcí?

Redakce doporučuje

Obliba vlastnictví chat či chalup je u lidí žijících ve velkých městech obrovská. Není se čemu divit, protože po pracovním týdnu stráveném uprostřed velkoměsta si potřebují odpočinout a načerpat nové síly na další pracovní povinnosti a starosti.

Jenomže údržba chaty je s takto malou návštěvností velice obtížná, takže časem přijdete na to, že bude lepší spoustu věcí uskladnit přímo vedle chaty v zabezpečeném přístřešku.

Výhody lodního kontejneru

Lodní kontejner nabízí oproti obyčejnému přístřešku nebo kůlně svému majiteli celou řadu výhod. Lodní kontejnery se předně pyšní vynikající odolností vůči povětrnostním vlivům, neboť byly původně stvořeny pro trávení času v nelítostných mořských bouřích. Druhou velkou devízou je odolnost vůči zlodějům, protože v dnešní době můžete kontejner zabezpečit tak, aby se do něj ani ten sebešikovnější lupič nedostal. Velkou výhodu poskytují také boční dveře, díky nimž je do kontejneru skvělá přístupnost.

Co do něj lze uskladnit?

Lodní kontejnery jsou vhodné k uskladnění prakticky jakéhokoliv nářadí, drobností nebo dokonce drobných zahradních strojů. Prodej kontejnerů je v současné době natolik populární, že si můžete vybrat mezi dvěma různými délkami, takže si můžete odkládací prostory značně přizpůsobit. Nikde není napsáno, že si nemůžete vnitřek kontejneru vybavit pevným ponkem, věšáky na nářadí nebo dokonce poličkami na drobnosti. Do kontejneru jednoduše schovejte vše, na co na chatě narazíte.

Na kolik vás kontejner vyjde?

Možná si budete říkat, že lodní kontejner prodej určitě nebude levnou záležitostí. Kontejnery na prodej však nejsou na trhu nabízeny za likvidační ceny, což umožňuje jejich bezproblémové osobní použití. Konkrétní cenovka samozřejmě závisí na stavu, velikosti a také specifikacích daného kontejneru. Obvyklá je ovšem cena okolo 90 tisíc korun českých. To se může na první pohled zdát jako mnoho, ale porovnáte-li tuto částku s náklady na stavbu pevné a bezpečné kůlny, pak rychle změníte názor.

Pokud byste potřebovali skladovací prostory pouze dočasně, můžete využít pronájem kontejnerů. V jeho rámci budete mít kontejner na omezenou dobu za redukované náklady.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Portu recenze

Investování je v poslední době stále častěji skloňovaným tématem. Jak s ním začít? Vyzkoušejte pasivní investování s Portu. Jak funguje...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img