Kam se vydat v Praze? Několik tipů na výlety i ubytování

Redakce doporučuje

Hledáte program na prodloužený víkend či na týdenní dovolenou? Připravili jsme pro vás několik tipů, co dělat v našem krásném hlavním městě Praha. Zláká vás relaxace, procházka v přírodě nebo něco zábavnějšího? Nebo byste rádi stihli veškeré příjemné aktivity? V takovém případě můžete zvolit ubytování v Praze, a to přesně podle vašeho přání a preferencí, kde se budete cítit nejlépe. 

Relaxace v pivních lázních

Pivní lázně nejsou ideální pouze pro milovníky piva, ale i pro lidi, kteří si chtějí odpočinout a načerpat sílu. Vykoupejte se v dřevěné vaně s pravým pivem a jednoduše relaxujte. A pokud jste přece jen milovníkem tohoto zlatavého moku, dopřejte si sklenku ke koupeli. Odpočiňte si a načerpejte energii po náročném dni. 

Na procházku do přírody i v Praze

Praha má mnoho tváří, takže jistě nikdo nepochybuje o tom, že nám nabízí jak kulturu, historii, tak i krásné procházky v přírodě. I zde můžete uniknout z víru velkoměsta a odpočinout si na prosluněné lavičce. Například přírodní park Smetanka nabídne procházku kolem řeky Rokytky a je skvělou volbou pro procházku nejen v létě, ale i v zimě. Park vznikl již v roce 2010 na území Vysočan, Hloubětína, Hrdlořez a Kyjí.

Na Prosek za bobovačkou

Za bobovou dráhou nemusíte pouze v zimě, ale i v létě. Svezte se až 62 kilometrovou rychlostí po nerezové dráze, ale pokud se vám tato rychlost zdá příliš vysoká, můžete se svézt klidně i klidnějším tempem, záleží jen na vás. Boby jsou vybavené ruční brzdou – pákou, kterou si můžete přibržďovat. A nejlepší na tom je, že se nejedná o nic nebezpečného, ale zvládnou ji i děti od osmi let. 

Jistě stojí za to se v našem hlavním městě ubytovat, abyste toho stihli ještě více. Hotely v Praze nabízí různý komfort a cenu. Záleží jen na vás, jakému ubytování dáte přednost.   

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Portu recenze

Investování je v poslední době stále častěji skloňovaným tématem. Jak s ním začít? Vyzkoušejte pasivní investování s Portu. Jak funguje...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img