Instalatér Praha – rychle, levně, kvalitně

Redakce doporučuje

Existují práce, které v domácnosti dokáže zastat alespoň jeden člen rodiny, ale i takové, na které je potřeba zkušených odborníků. V oblasti náročných instalatérských prací požádejte o řešení firmu Instalatér Praha 8. O poskytovaných službách, zákaznickém servisu a jejich přednostech, díky kterým byste měli v případě potřeby kontaktovat právě je, si přečtete v článku.

O nás

Instalatéři Praha, sídlící na Praze 8, působí na celém území hlavního města. Jejich moto „Rychle, levně, kvalitně.“ říká o jejich práci vše důležité ve 3 slovech. Problémy svých klientů řeší obratem, přitom za dostupné ceny a vždy v kvalitním provedení.

Poskytované služby

Instalatér Praha 8 zastane práci v oblasti instalatérských prací, čištění odpadů a topenářských prací. Jsou schopni pomoci v akutní situaci, například během chvíle vyčistit ucpaný odpad, pomohou však také při větším projektu, jakým mohou být například rozvody vody nebo topení. Protékající bojler? Stačí zvednout telefon a říct heslo „výměna bojleru Praha“. Instalatéři se postarají o jeho výměnu do 24 hodin, předtím však seženou bojler nový, dopraví jej, demontují starý, který ekologicky zlikvidují, a nakonec nainstalují nový. Výměna bojleru nebude nikdy snazší.

Štěstí v neštěstí budete mít v případě, že bydlíte v městské části Praha 7 nebo Praha 8. V tom případě se k vám bude moci odborník dostat dříve, než řeknete Instalatéři Praha 8. Ale nebojte se, vy z ostatních částí hlavního města. Cesta k vám nám sice zabere o trochu více času, kvalita odvedené práce však bude také 100%.

A jaké jsou další výhody?

Havárie v domácnosti si bohužel neberou volno na víkend, nikdy nevíte, kdy bude potřeba obrátit se na havarijní službu. Instalatéři pracují každý den od 8. hodiny ranní až do 8. hodiny večerní. Hovoří cizím jazykem, dokáží tedy pomoci také cizinci, který mluví anglicky. Další výhodou, kterou je potřeba zmínit, je možnost platit nejen v hotovosti, ale také kartou.

Kontaktujte je díky kontaktnímu formuláři nebo volejte 723 802 552.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Portu recenze

Investování je v poslední době stále častěji skloňovaným tématem. Jak s ním začít? Vyzkoušejte pasivní investování s Portu. Jak funguje...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img