Mateřské školky Praha

Redakce doporučuje

Mateřské školky Praha jsou sice na první pohled často velmi krásné, ale často na rodiče i děti čeká ve školce nemilé zklamání. V některých školkách je navíc tolik dětí, že personál školky nemá sebemenší možnost se všem dětem věnovat naplno. Děti se tak často vrací domů s pláčem a další den do školky odmítají jít, což byl i náš nedávný případ s Adélkou, která se do školky vždycky těšila a po své první návštěvě jedné ze školek již do školky nikdy nechce jít. Jediné štěstí je, že jsem zrovna nedávno objevila na internetu odkaz na školku s názvem Soukromá mateřská škola ProFamily Praha 12 Modřany. Jelikož bydlíme na Praze 9, doufala jsem, že naleznu tuto školku i někde poblíž a také že ano. Školka Prosek – Praha 9 nám byla seslána přímo z nebe. 

Mateřské školky Praha nejsou často vůbec rodinné

Mateřské školky Praha často vůbec nejsou osobní a rodinné. Děti se v nich jednoduše necítí vůbec dobře. Řeč je samozřejmě o státních školkách. Školka Dubeč – Praha 10 či školka Točitá – Praha 4 a také naše školka na Praze 9 je přesným opakem těchto nelibých institucí. Jsem ráda, že jsem tuto školku objevila a že má Adélka konečně nalezla vhodné místo pro své předškolní vzdělání. Nedávno mi také kamarádka pěla samou chválu na tyto dvě školky, a sice to byla školka Měšice – Praha východ a také školka Mratín – Praha východ, která rovněž spadá pod ProFamily mateřskou školku v Praze. Svůj tip na skvělou školku jsem samozřejmě rovnou předala také svým dvěma kamarádkám, které mají malé děti a příští rok budou řešit stejné problémy, jako jsem řešila letos já s Adélkou. 

Ve školce se stále něco děje

Adélka ve školce strávila první měsíc a je nutno podotknout, že se ve školce stále něco děje. Doma mě zásobuje svými výtvory ze školky, které jsou skutečně famózní, a přitom vypráví dlouhé příběhy o svých nových kamarádech ve školce, o prožitých zážitcích i o vlídném přístupu ze strany vychovatelek, které naprosto oddaně zbožňuje již po měsíci, kdy je měla tu čest poznat. Díky nespočtu výletů, akcí a kroužků se ve školce rozhodně děti nenudí, a to je velmi dobře. Díky tomuto povědomí tak mohu každý den s klidem Adélku odvést do školky a mít jistotu, že je v dobrých rukách. Mateřské školky Praha nejsou ve své podstatě špatné, pouze je třeba změnit zejména ve státních školkách přístup k dětem. 

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Portu recenze

Investování je v poslední době stále častěji skloňovaným tématem. Jak s ním začít? Vyzkoušejte pasivní investování s Portu. Jak funguje...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img